Firma Eurobial jest przedsiębiorstwem o charakterze usługowo- handlowym. Jej zasadnicza działalność opiera się na dwóch obszarach. Pierwszy z nich to transport i spedycja. Wysoko wykwalifikowana kadra firmy, posiadająca rozległe kontakty na terenie całej Europy gwarantuje dostawy, w możliwie najkrótszym terminie.

         Drugi z obszarów działalności to serwis samochodów ciężarowych, naczep oraz autobusów. Na tym polu również możemy poszczycić się odpowiednio przygotowanym personelem posiadającym doświadczenie zawodowe z serwisu VOLVO. Ta dynamicznie rozwijająca się część naszej działalności, spotkała się dotychczas z przychylnym przyjęciem klientów, co jest świadectwem naszych kompetencji i odpowiedniego przygotowania.

Globalne spojrzenie na naszą działalność pozwala na stwierdzenie, iż właściciele firmy, patrząc na prowadzoną działalność oczami klienta, doskonale rozumieją jego problemy i właściwie określili kierunki rozwoju przedsiębiorstwa. Naszą misją jest rozwiązywanie problemów klienta, i to właśnie odróżnia nas od naszych konkurentów, których nadrzędnym celem jest tylko generowanie zysków.

      powrót