Oferujemy szeroki wachlarz usług transportowych z wykorzystaniem własnej bazy transportowej i infrastruktury logistycznej.

Działalność nasza ukierunkowana jest na obsługę transportu krajowego i międzynarodowego w różnych kierunkach Europy. Posiadamy samochody do przewozu różnorodnych towarów i materiałów, w tym również materiałów niebezpiecznych. Dysponujemy samochodami wraz z naczepami plandekowymi oraz chłodnie. Wszystkie pojazdy są przystosowane do przewozów międzynarodowych.

Współpracując z nami jesteście Państwo na bieżąco informowani o przebiegu transportu oraz dostarczeniu go do Waszego kontrahenta. Wszyscy nasi kierowcy posiadają telefony komórkowe dzięki czemu możemy szybciej reagować na pojawiające się zmiany i problemy.

Sukces naszej firmy oparty jest głównie na nowoczesnym i niezawodnym taborze, który w rękach doświadczonych i starannie dobranych kierowców stanowi pewne narzędzie pracy. Chcąc ciągle podnosić jakość świadczonych usług oraz jak najlepiej dostosować się do Państwa wymagań sukcesywnie wymieniamy posiadany tabor na nowszy.

Do dyspozycji mamy również własną stację napraw pojazdów w wyniku czego nasz tabor jest zawsze pod stałą kontrolą fachowców.

      powrót